| v123 a întrebat:

Ce fel de muzica preferati?

10 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Metal.
Children of Bodom, Dimmu Borgir, Iron Maiden, Metallica, Megadeth şi aş putea continua dar îmi e prea lene să tastez.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi personal iubesc muzica Metal dar și Punk.
Cu asta a, crescut (pe lângă formațiile rock clasice) și cu asta o să mor.
Îmi place că cel puțin Metalul este vast, are atâtea ramuri, fiecare diferită și specială, ai de unde să alegi, iar Punkul e revoluționar, mereu împotrivă, mereu original deși de cele mai multe ori melodiile seamănă între ele.
Oricum asta prefer în general dar sunt excepții de cântăreți de alte genuri care-mi plac. De exemplu vocalista mea preferată este Enya.

Răspuns utilizator avertizat
| Ecea a răspuns:

Muzica de calitate.

| BeCooL a răspuns:

Rock4ever \m/ \m/

NOname
| NOname a răspuns:

Muzica bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Rapul destept, cand lumea-ncepe sa se prosteasca.''

| Barmaleus a răspuns:

Recunosc, sunt comercial, ascult ce e pe la radio:
Radio 21 - Hit 40 Editia 40
http://albume.cc/download-album-4899-Radio_21_-_Hit_40_Editia_40.html

| OmletteDuFromage a răspuns:

Top 3 genuri:
1.thrash metal
2. hardcore/anarcho/ska punk
3. hard rock.