| scorpionul53 a întrebat:

Ce muzica preferati ?

19 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Hip hop, rnb, dubstep si trance. big grin

| d33a a răspuns:

House, dance, pop, rock

| Adelina04 a răspuns:

Nu ma omor dupa muzica comerciala, e prea pentru fandositi.
Prefer ceva mai anonim, dar mai de calitate

| Daisy_5316 a răspuns:

Orice genuri în afară de Rock.
îmi place muzica house, dance, rapp, hip-hop.
P. S: nu sunt genul care să spună că nu suportă manelele, când şi fără să vreau le ascult şi mă amuz.

| Pisoi_9588 a răspuns:

House.

| Mony a răspuns:

Rock, house, pop, punk, pop-rock, dance, hip-hop, rapp in general toate:X in afara de manele si muzica populara (ma disperaangryangryangryangryX)

| Majj a răspuns:

Mai putin cunoscut, dar de calitate...

| together4ever a răspuns:

Pop, unele melodii rock...nu toate, majoritatea nu le suport

| foxi a răspuns:

Pop, veche! anii 80!

| BlueBaby a răspuns:

Rock-ul anilor '80-'90 si melodiile house (nu bullshit-uri gen inna sau alte vedete de pe plaiurile mioritice) mi se par cele mai reusite melodii.:)
http://www.youtube.com/watch?v=8v626CMvM5Q&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=RqZNzNwqCj0

| LittleandLiars a răspuns:

Pop-Rock a ta?

| Gabriela_5253 a răspuns:

Heavy metal never dies \m/

| dianafofiu a răspuns:

Tot in afara de maneletongue

Rock, hip hop si pop

Avril, rihanna...tonguetonguetongue

| Dee_9331 a răspuns:

Eu una ascult orice gen de muzica. Chiar si manele dar nu toate si nu ascult "in prostie" adica la ocazii sau cand nu am altceva mai bun de ascultat. Ascult si hip-hop, dance, rapp, dnb, scremo, chiar si populara dar cel mai mult agreez muzica hip-hop :X

| C3dRyK a răspuns:

Pop sau Dance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock \m/.

@Strugurica1l : clara treaba. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Araba.Scrie pe youtube darine aiwa sau simplu si sunt super melodii.Sau darine ja leili, sau darine Mafi Ella Enta. Aaa si mai prefer muzica indiana.Incearca Twist pe youtube sau love mera hit hit, sau...mai stiu multe tari.Scz ca am dat un raspuns mai luung. Dar tb sa le incerci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Araba.Scrie pe youtube darine aiwa sau simplu si sunt super melodii.Sau darine ja leili,sau darine Mafi Ella Enta.Aaa si mai prefer muzica indiana.Incearca Twist pe youtube sau love mera hit hit,sau...mai stiu multe tari.Scz ca am dat un raspuns mai luung.Dar tb sa le incerci!

| §K®Ϋ$§ a răspuns:

Rock, Rap, Hip-Hop, House fara manele sh populara le urascphbbbbt