| Becka a întrebat:

Ce melodie preferati, oameniii laughing)!?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pai nu pot spune doar una pentru ca imi plac toate, asa ca zic toate melodiile de la Michael Jackson.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Cedry2k

| Alishia a răspuns:

Cele potrivite de la Lana del Rey pana la Marilyn Manson.In general tot ce suna bine.

| LanaSpectrum a răspuns:

Infected Rain- At The Bottom Of The Bottle. Nu stiu de ce, dar este absolut senzationala! N-as fi crezut ca niste moldoveni ar putea face asa ceva...

| buttercoree a răspuns:

In momentu' de fata as asculta la infinit
Hi-Q feat. Alexandra - Mor de dor happy
sau LORA- Fara el ( nu te lua dupa nume ) ...ma rog sunt mai multe '

| Sufletzeliubit a răspuns:

Pop & Dance