Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| esterutzaaaaaa a răspuns:

Alex velea -Din vina ta

| andreimrm a răspuns:

Doar una? cred ca ar fi mai multe care s-ar putea potrivi, dar e relativa treaba pana la urma, ca depinde si de starea ta de spirit... in momentul de fata cred c-ar merge de ex:
https://www.youtube.com/watch?v=TR3Vdo5etCQ

| doreal a răspuns:

In momentele grele dar si in viata de zi cu zi, aceasta melodie, singura care mi-a placut si imi place http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H-3k&feature=kp

| doreal a răspuns (pentru Claustx):

Super tare piesawinking.

| DeeaDizz a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url

Ador melodia asta si chiar ma reprezinta pentru ca vreau sa-mi traiesc viata la maxim si sa ajung exact acolo unde imi doresc!

| WildLatte a răspuns:

Buna!
Cred ca aceasta este cea mai potrivita :
http://www.youtube.com/watch?v=zMBTvuUlm98

| davidrcv a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ChkJpnOgIwQ.La inceputul zilei sunt calm iar apoi, buff.(e si piesa mea preferata:)))

| anonim333 a răspuns:

Clean Bandit-Rather be happy

| Dalia954 a răspuns:

Midnight city - M83

| MaliciousDeath a răspuns:

"Subterranean Homesick Alien" de la Radiohead cred

| HinataYuno a răspuns:

Mai multe melodii mi s-ar potrivi.

| Klaudya27 a răspuns:

Cabron feat. Pacha Man & Jazzy Jo - Arata-le la toti big grin

| FatalScream a răspuns:

Inna-cola song, sau Indila-dernière danse

| kar1GaNNN a răspuns:

Matteo - Andale.

| Lαrisα a răspuns:

Love me like you do happy

| Malina9 a răspuns:

James Arthur-Imposible

| vanesaandra a răspuns:

Nu cred ca as putea alege o singura melodie pentru viata mea ea se schimba atat de repede incat abia se sfarseste o melodie si inccepe alta

| valerЮsika a răspuns:

Suka liubovi