Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| koorino a răspuns:

Cel mai mult ma regasesc in aceasta piesa : https://www.youtube.com/watch?v=_vjjq-HyetM
Ma regasesc pentru ca, sufletul meu este chinuit si nu imi gasesc adevarata liniste si cu multa ardoare incerc sa uit totul. Pur si simplu piesa ma inspira si chiar daca imi dezvaluie durerea, totusi imi da speranta ca poate intr-o zi va aparea si soarele pe strada mea!

| SpookyKid a răspuns:

Jet-are you gonna be my girl?

| RobertCartus a răspuns:

Acasa-Smiley

| MadutsaMada94 a răspuns:

Dupa parerea mea coloana sonora cea mai potrivita vietii mele este : Celine Dion - My heart will go on din Titanic sau Righteous Brothers - Unchained Melody din Ghost

| Beccaaa a răspuns:

Smile-Avril Lavigne :)
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Warrior-Demi Lovato

| Beccaaa a răspuns:

Now-Paramore
On our way-The Royal Concept

| GreyRose a răspuns:

George Hora - Priveste inainte.

| Dumi47 a răspuns:

Cat poti tu de tare - BUG Mafia

| SammiSchüler a răspuns:

Cred ca Lynyrd Skynyrs - Sweet home Alabama
^_^

| Memecy a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Om sincer ^_^ RESPECT laughing

| DiaAndra a răspuns:

One republic-Secrets

| Xmadness a răspuns:

Michael Bublé - Feeling Good

| mmyha a răspuns:

Cred ca Alina Eremia-Equivocada.e o melodie frumoasa

| Andreiutzu011 a răspuns:

Acceasta este melodia mea care imi place The Game - My Life ft. Lil Wayne si acceasta Oana Radu & Dr Mako feat. Eli - Tu

| AssaSinNKidD a răspuns:

Eu cred ca Alex Velea - Din vina ta.

| xrapalexx a răspuns:

Raspunsul tau aici...O

| Reiko a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Jo4HcMIarEA

Motionless In White - "America"

-"And I'm living one big nightmare, the ugly truth has a model face
Making saints out of useless pop stars
Where's the intelligence?"

| Lauragd a răspuns:

Asaf Avidan - Different pulses, e o melodie superba care te emotioneaza pana la lacrimi(si nu exagerez); cred ca e exact ce simt in aceasta perioada a vietii :)
Hope you enjoy: https://www.youtube.com/watch?v=wHyplEnrgQQ

| Niss a răspuns:

Cred ca melodia Acasa de Smiley. Uneori chiar fac ce zice in melodie!

| bytzucatbxbtx a răspuns:

Puia si inna striga! duc o viata de adolescenta si cred ca mi se potriveste!

| Stratu_Găbitza_1999 a răspuns:

Smiley - Nemuritori