| Bianca_Nita_1998 a întrebat:

Ce melodii faine( house, hip-hop, chiar si dance) stiti?

Răspuns Câştigător
| andrei14_5847 a răspuns:

Rap, hip-hop iti dau cateva denumiri:look at me now busta rhymes, wiz khalifa young and wild and free, snopp doog feat dr. dre smoke weed, wiz khalifa black and yelow dac mai vrei spune ca sa nu mai scriu degeaba ca stiu multe

3 răspunsuri:
| ștefiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai. house : dupstep... hip-hop nu sunt cu de asteawinking dance nu ma pricep daca vrei rock iti spun cate vrei :*

| Bianca_Nita_1998 explică (pentru andrei14_5847):

"mai adu, mai ai"? mai da mai da ca imi placlove struckbig grin:*

Răspuns utilizator avertizat