| Al3csandruta a întrebat:

Ce parere aveti? Care suna mai bine?
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
sau
http://www.youtube.com/watch?v=CwC5BFX7rqQ
?
Sincer imi place mai mult prima.Pentru ca suna mult mai bine. Dar si a doua suna bine.

24 răspunsuri:
| TheBloodyRoses a răspuns:

Prima! Clar prima e mult mai buna!

| Al3csandruta explică:

Dar sa recunoastem si a doua e destul de buna.Dar nu intrece originalul.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Stiu, si a doua e bunicica da' eu m`am obisnuit deja cu originalul si nu mi`l pot scoate din cap happy.

| Al3csandruta explică (pentru TheBloodyRoses):

Sincer nici eu.

| Woodenpints91 a răspuns:

Niciuna. Ambele mi se par penibile şi cu tente homo.

| Al3csandruta explică (pentru Woodenpints91):

Ei bine mie mi se par grozave. Poate tu nu stii sa apreciezi muzica buna.Si in care versuri ai gasit tu tente homo?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3csandruta):

Aia e muzică bună? what the f.k...

| Al3csandruta explică (pentru Woodenpints91):

Pai ai face bine sa mai iesi prin lume si sa iti dai seama cine canta fain

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3csandruta):

Http://www.youtube.com/watch?v=jS5NHB6bh2I&feature=related

Pentru mine asta e muzică, nu păpuşeii aia ai tăi.

| GusWaters a răspuns:

Vome comerciale de nesuportat.Nu inteleg ce gasesc atatia retardati asa frumos la labareala asta in cerc? N-ati putea asculta Pantera sau The Who?

| Al3csandruta explică (pentru GusWaters):

Ce aveti toti cu muzica lui Michel Telo?

| GusWaters a răspuns (pentru Al3csandruta):

E superficiala si facuta ca sa vanda, in timp ce el se vinde ca artist.Nu are versuri bune,are versuri de manea,si chiar suna ca o manea, la ce fac instrumentistii.E muzica de nisa, ce va fi uitata dupa maxim 9 luni, de aproape toti cei ce o asculta acum.Asta avem cu muzica lui Michel Telo.

| Al3csandruta explică (pentru GusWaters):

Sa stii ca nu are versuri de manea si nu multa lume crede ca a fost facuta doar ca sa se vanda.Ce ai face daca ai fii cantaret in locul lui si lumea ar zice ca muzica ta e facut doar ca sa se vanda si ca seamana a manea.Totusi a devenit mult mai ascultata decat melodii legendare care au fost iubite de multi cum ar fi Danza Cunduro.Pana la urma tot va avea un sfarsit Ai se eu te pego pentru ca Michel Telo va compune melodii mult mai superbe.Dar tot se va vinde si va ramane mereu super vizionata.Indiferent ca tie nu iti place.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3csandruta):

Chiar tu ţi-ai tras preferatul prin noroi, comparându-l cu "Danza cunduro", care răsuna din toate discotecile manelizate şi cluburile de 2 bani vara trecută.
Ai ascultat melodia care ţi-am lasat-o cu un răspuns mai sus? Aia înseamnă muzică adevărtă, care este ascultată şi după 20, 30 de ani chiar dacă Freddie e mort. Aia se poate numi muzică cu adevărat...nu lăbărelile din ziua de azi.

| GusWaters a răspuns (pentru Al3csandruta):

Nu are versuri de manea? Nu mai spune! Ia cauta matale traducerea versurilor,coreleaz-o cu coregrafia melodiei,si vedem dupa ce-ti iese! Ce as face in locul lui? As pune dracului pana pe un pian/o chitara si as incepe sa fac muzica calumea,ca eu daca as fi vedeta si as avea un cantec extrem de ascultat/comercializat,despre care as sti ca e nasol, as face unul calumea, sa nu ma fac de ras in fata oamenilor ce asculta muzica buna.

Danza Kuduro e melodie legendara la tine?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Se vede ca ai 12 ani,si nici nu stii ce e cu tine pe lumea asta! Daca Danza Kuduro e melodie legendara, eu iau vaselina, si amu' ma duc in beci sa ma spanzur.Nu este!

Si vezi ca adjectivul superb nu are grad de comparatie si nu poti spune ''mult mai superb'', pentru ca superb e deja un cuvant la superlativ.Se va vine si va ramane vizionata ca se gasesc cocalari sub-retardati ca tine,care s-o asculte,si sa creada ca melodia e buna de dat jos de pe căcat, cand de fapt, e mai mult decat mediocra.Eu aleg sa ascult muzica adevarata, nu glume din astea, in care va invartiti voi.

http://www.youtube.com/watch?v=j4FbRl1Lms4&feature=related

Ingioi!

| TeoPT a răspuns:

What The ***, ăsta de unde a mai apărut? laughing

| Al3csandruta explică (pentru GusWaters):

Hai pa te las ca deja mi-am dat seama ca esti manelist si nu stii sa apreciezi muzica.

| Al3csandruta explică (pentru TeoPT):

Cine?

| Al3csandruta explică (pentru Woodenpints91):

Uite ce e, crezi ce vrei mie chiar nu ma intereseaza parerea ta.

| TeoPT a răspuns (pentru Al3csandruta):

C*catul ăsta de cântăreț, cum cine?
Și nu-l faci tu pe Dumnezău manelist, nu cât timp sunt eu pe-aici. Să te duci dracului cu muzica ta de 2 bani ruginiți cu tot. Arunci cu insulte în dreapta și-n stânga ca o distrusă, în loc să-ți susții opinia cu argumente ca un om normal. El a zis că muzica ta e de rahat. Cum poți demonstra tu că nu e de rahat? Ai dreptate, nu poți. Și preferi să jignești aiurea în loc să taci din gură. N-ai minte, fetițo.

Și referitor la ce i-ai comentat lui Woodenpints.
Măi, copilă fără creier, în întrebarea ta ai spus că vrei păreri. Ai primit păreri, și acum spui că nu te interesează părerile? Dar tu măcar știi ce vrei, sau n-ai ocupație? Nu cumva ai teme? Ia dispari de-aici, că ne provoci dureri de cap (și scârbă, pe deasupra)

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Al3csandruta):

Ai cerut păreri. Ţi-am spus părerea mea. Acu mde ce nu te mai interesează? Dacă era una pupincurista te interesa?
Tipic oamenilor fără demnitate şi coloană,aşa ca tine. Şi cu nişte gusturi de căcat.
Şi nu, dumnezău nu ascultă manele, ascultă muzică bună. Mult mai bună decât travestiţii tăi.

| IMC90 a răspuns (pentru Al3csandruta):

Aia nu e muzica... E cocalareala

Asta-i muzica :

http://www.youtube.com/watch?v=PfAWReBmxEs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Da' ce faci? Vad ca pe dumnezau stii sa il aperi, dar cand ma faceau trollii/Flav franjuri tu nu ai scos un cuvant, ca un prieten adevarat ce esti. De Dumnezau ai timp, de el nu te-ai departat ca face parte din TPU? Serios, ce am facut sau nu ca sa merit tratamentul asta din partea ta? Hai ca mi-ai stricat ziua.

| mariakitty a răspuns:

Prima