| Leonard97 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia:tokio hotels-monsoon?

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

O ştiu de când aveam 10 ani şi încă îmi mai place. Uneori o mai cânt pe karaokeparty.com şi obţin un punctaj destul de mare de fiecare dată. happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ştiu de vreo 2 ani.Pe mine, una, mă linişteşte şi induce un sentiment de încredere.

| Dumnezău a răspuns:

Penala,e enervanta vocea papuselului aluia metrosexual, si instrumentalul e jalnic, simplist!

| Downfall a răspuns:

Şi melodia şi formaţia e pentru poponari, pur şi simplu oribilă

| Leonard97 explică (pentru Downfall):

Poate tu esti poponar.

| NuclearAssault a răspuns:

Gay, si trupa si melodia

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

E naspa, gay si ma mai cand enerveaza cand unii spun ca tokio bordel e metal

| Downfall a răspuns (pentru Leonard97):

Nu ascult asemenea rahaturi, deci nu sunt. Hai cu argumente dacă tot comentezi aiurea

| Leonard97 explică (pentru Downfall):

Du-te la gara!