| LarisaAndreea a întrebat:

Ce parere aveti de melodiile din Camp rock 2?
Eu le ador:X

Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Imi plac melodiile din Cam Rock 2, dar nu toate

Am sa iti dau o lista cu cele care imi plac mie :X
Demi Lovato Brand New Day

Demi Lovato-It's not too late

Demi Lovato and Joe Jona-I would't change a thing

Melodia It's On

Matthew "Mdot" Finley & Meaghan Martin - Tear It Down ->o ador :X

Matthew "Mdot" Finley & Meaghan Martin -Fire

Cam aste sunt preferatele mele

18 răspunsuri:
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Mult mai dragute si mai multe decat in Camp Rock 1tongue.
Imi place cel mai mult 'Tear you down'. parca asa se numeatongue

Apache
| Apache a răspuns:

Le adori fiindca le canta jonas brothers si demi lovato! :. sunt bunicele dar daca le cantau niste rockeri batrani si necunoscuti nu ai mai fi zis acelasi lucru! exista in lume melodii mult mai bune ca astea doar ca sunt necunoscute!

| вεвїŧѕά a răspuns:

Si eu le adorr:X:X:X:X chiar acum m-am uitat la camp rock 2 la tvlaughing... [funda?big grin ]

| BLG a răspuns:

Eu nu le ador... le iubesc:X:X:X

sunt superbe

| Adynanana a răspuns:

Sunt marfa big grin mai alea aia pe care eu canta Nate lu Danna...

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Sunt minunate! Şi eu le ador! Superbe chiar!

| Kerli a răspuns:

Mie nu-mi plac pentru ca sunt comerciale call meu

| DdDiX a răspuns:

Si mie imi plac fff mult...nu pot sa spun ca sunt fana camp rock... dar melodiile lor au "acel ceva" care ma face sa le ascult :*:*:*

| Floreenofficial a răspuns:

Glumesti? :O
Ador e putin spus! :X

| Aysa19 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult.Au lucrat mult la acest film si asta nu este decat de apreciat! Multumin celor ce fac astfel de filme pentru adolescenti, asa putem avea proprii idoli!

| Addaaa99 a răspuns:

Bunalove struck
si euulove struck
Acuma s-a terminat filmu nu?
O zis mama ca sunt nebuna de cand s-a terminat filmu le cant in continuulove struck
-pa-pa

| AnnaMariaaa a răspuns:

Melodiile sunt superbelove struck, dar filmul nu este chiar asa cum m-am asteptat.

| BellsC a răspuns:

Da, ai dreptate sunt superbe:Xle ascult neincetat:*

| xDcreepy a răspuns:

Si mie imi plac farte mult. Ador brand new day si woul'd change a thing. Imi place si aia pe care o canta Nick introducing me happy funda?

| Elly213 a răspuns:

Sunt super frumoase.
Au ritm si imi face placere sa le ascult.happy

| vampire_2530 a răspuns:

Sunt minunate

| medyth a răspuns:

Cele mai tari foarte tari oricum nu conteaza daca imi dai funda sau nu dar mi-a facut placere mare sa-ti raspund oricum asta e alegerea ta daca sufletul tau de ingeras doreste sa-mi dea funda eu astept :*

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mi se par mai speciale decat cele din Camp Rock (1).
Mie imi plac in special:
Tess & Matthew - Walking in my shoes
Tess - Tear It Down
si Matthew - Fire.