| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Connect-R Feat. Vibers - Free your mind ( 2010 ) Imnul Libery Parade 2010?

3 răspunsuri:
| cristinna1919 a răspuns:

Pentru un imn al Liberty Parade'ului e cam slabut... si multa lume zice ca vocea lui Connect-R strica piesa.
Oricum mie imi place piesa, e okhappy.
Parerea ta care e?

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

E super misto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este draguta piesa, dar parca tot mai tare erau cele de dinainte Vibers Feat. Tara - Revolution, Dj Optick Feat. Activ - Music is Driving me, si Dj Optick Feat. Activ - Be Free care chiar mi-a placut linia melodica si ritmul la Be Free. In ceea ce priveste imnul de anul acesta chiar nu sunt impresionat de el.