| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre melodiile și videoclipurile din trending-ul românesc de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| Anonim3045 a răspuns:

Marea majoritate sunt oribile și extrem de superficiale.

8 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Dupa ce am citit intrebarea m-am dus imediat la tendinte pe YouTube. Voiam sa vad daca s-a schimbat ceva de cand nu am mai intrat pe acolo. Am vazut ce e si acum stau pe aici ca sa citesc raspunsurile laughing.

| romeo78 a răspuns:

Sincer, zero barat!
Niște nulități care se vor risipi în vânt!
Iertare, dar câtă populație din România are acces la internet, la YouTube?
Mai vezi la emisiunile de la ora? 17:00 astfel de "cântăreți"! Dar, nu transmit nimic! Nimic!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la foarte proastă spre excelent de proastă.

| CassiusAlexander a răspuns:

Singurele videoclipuri ok din trending sunt poveștile lui Jimmy.

| J0B0MAT a răspuns:

Mi-am setat trendingul pe altă ţară. De fapt, îl tot schimb mereu, iar pe România stă doar cateva minute dacă se întâmplă să am curiozitatea să mai văd ce e şi pe la noi.

| AlinMrs a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti. Ca si numar de vizualizari, expunere oversee, colaborari cu artisti internationali, stam destul de oky la capitolul asta. Ca si calitate a contentului, se poate interpreta in functie de preferinte.

| CostinAlamariu a răspuns:

Un dezastru rușinos

| FreddieM a răspuns:

Nu ascult muzica romaneasca de peste 25 de ani. Dar banuiesc ca producem aceeasi mizerii inascoltabile.
Evit sa verific piata de muzica romaneasca, ma tem ca iar raman dezgustat pe lung termen.
Cheers