| zamfira a întrebat:

Ce programe de creat muzica stiti? programe pentru computer, normal.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

EJay şi fl (fruity loops)

| yuli10 a răspuns:

Hip-hop ejay

| ΔH a răspuns:

Virtual DJ

| AndY_8355 a răspuns:

In primul rand virtual dj nu este un program de creat este un program de remixat. mie imi place magix music maker 16

| dudu_4306 a răspuns:

Fruity loops, cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar un soft care se bazeaza doar pe inregistrare voce si mix cu negative? Yo folosesc FL Studio, e unul dintre cele mai bune softuri de facut muzica pe pc nu zic ca nu. Insa din punctu asta de vedere nu am nici interes, nici habar laughing. Problema e ca eu folosesc doar un maxim de 10% din acest soft si restul de 90% doar ma ingreuneaza. Exista vreun soft care sa se adecveze cerintzelor mele sau trebuie sa ma multumesc cu ce am? Mersi anticipat pentru eventualele raspunsuri!

| adi a răspuns:

Sony soundforge

| hacker a răspuns:

Incearca MAGIX Music Maker 12 Deluxe, Music Studio 12 Deluxe, Fruity Loops.Cred ca astea iti ajung... daca te pricepi la unul bine nu cred ca mai ai nevoie de restul