| AnonimaAia a întrebat:

Ce trupe rock imi puteti sugera sa ascult? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Depinde ce fel de rock asculti ca daca ar fi sa le numamarm sunt cam 150 de genuri.
Metal: Slayer, Metalica, CADC, Iron Maiden, Slipkot, Korn, Rammstein
Punk: Sleeping with Sirens, Bring Me The Horizon, Icon for Fire, Fade.

Nu ma price prea bine sa le grupez pe fiecare in subgenul exact, dar oricum iti poti da seama ca e rock. In fond e un gen urias ca sa zic asa.

6 răspunsuri:
| Sfetnicul a răspuns:

Niciuna

| WAngel a răspuns:

Nirvana,Epica,Metalica,Evanescence,Skillet.Sunt doar citeva, pe care le ascult eu mai des, sper sa-ti placa. Deja depinde daca-ti place rock-ul. Funda?

| Ƨirenia a răspuns:

Static X
Disturbed
Alice in chains
etc

| 1DeadMemories a răspuns:

Ti-am scris si la alt subiect.E greu sa-ti recomandam ceva pentru ca rock ul are multe subcategori. Daca vreau sa ascult un singur stil intru pe rockradio.com si-mi aleg subgenul.

Bafta!

| Sociopat a răspuns:

Tool