| proprietatealuicirss a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste trupe rock?

Răspuns Câştigător
| Iwan a răspuns:

Metallica,Truda, Slipknot, Linkin Park, Vita de vie, Judas Priest, Coma, Him, Korn.

8 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Black Sabbeth,Megadeth, Queen, Rolling Stones, Scorpions, Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin, Anthrax, Iron Maiden, Three Days Grace, SOAD, Disturbed, Manowar, Nirvana, Skillet, Breaking Benjamin, Ensiferum, Cargo, Travka, Trooper, Testament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai pune si HollyWood Undead, Skillet

| TheAvenger a răspuns:

Led Zeppelin, Europe, Foreigner.

| RiZeRy a răspuns:

Bullet,Bon Jovi. Funda?

| Doctor78 a răspuns:

Cargo,phoenix(rock timisorean), bullet for my valentine

| OtakuAmi a răspuns:

Metallica, Bon Jovi, AC/DC, Cargo, Rammstein, Linkin Park, The Pretty Reckless, Slipknot.

| ingridi a răspuns:

Metallica,Nightwish,Him,Truda,Rammstein.Ac/Dc,Bon Jovi, Iris, Cargo