| LaDiva a întrebat:

Cei care nu au ce face sa ma lase in pacei. Ceilalti care sunt mai cu capul pe umeri ce ziceti de http://www.youtube.com/watch?v=WqTeHSWjl9s? Nu dau funda pentru laude. Eu vreau sinceritate. Chiar nu ma ajuta cu nimic sa vad "Super! Funda?".

Vreau sa fiti cat mai sinceri. Mai rasu faceti daca mintiti. As fi spus ca puteti sa injurati dar nu va lasa admin-ul.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Draguta voce. kiss
Data viitoare canta mai tare. smug
Parerea mea. happy
Bafta. kiss

| MyChemicalRomance a răspuns:

Nahpa' sorry dar nu imi plc, asta e parerea mea...ti ritmul dar vocea...batting eyelashes

| aventador a răspuns:

E destul de misto,pot sa spun ca mi-a placut, da, pacat ca are doar 11vizionari, ar trebui sa auda si alte persoane vocea ta, acolo nu se aude bine dar in realitate sunt sigur ca e misto

| LaDiva explică:

@Andrei, poate ma fac de ras dar alea 11 vizionari numai eu si cine s-a mai uitat acum le-a facutlaughing oricum, o sa incerc data viitoare sa vad ce are camera si poate iese mai calumeabig grin