| anonim_4396 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige eurovisionul 2011? big grin( eu Suedia:X)

7 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Suedia, Danemarca ori Irlanda. Normal, Romania ori Moldova dar nu am fi avut sanse caci nu avem venituri. Asa ca raman la primele 3.

| A98 a răspuns:

Israel sau Romania

| lindemona a răspuns:

Danemarca sau Romania :X

| colin16 a răspuns:

United Kingdom cu Blue is cei mai geniali si au avut si piesa foarte tare. doar piese faine de la ei si mda si Romania oh go on

| DdoarEuuu a răspuns:

Pai nu-s ca nu l-am vazut de la incepu si atunci cand sau dat voturi de la fiecare tara. Romania desigur

| RalucutzaX a răspuns:

Suedia sau Romania