| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin Ce credeti despre castigatorii eurovisionului de anul acesta, Ell & Nikki- Running Scared (Azerbaidjan)? Au meritat? Cine ati fi vrut sa castige eurovisionul?(in afara de Romania) big grin

5 răspunsuri:
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Mie mi se pare corect ca Romania a fost pe 17, deoarece nu era mel de eurovizion.As fi vrut sa castige Suedia! Da au meritat sa castige!

| xNirvana a răspuns:

Nu mi-a placut Azebajan straight face deloc.
As fi vrut sa castige Danemarca. sad

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Mie mi-au placut Elvetia si Finlanda ff mult :-X Eram sigura ca una dintre aceste doua tari castiga sigur, dar se pare ca Azerbaijanul a fost preferat de public mai mult sad

| IoanaP a răspuns:

As fi vrut sa castige Bosnia si Hertegovina, dar se pare ca lalaielile ieftine au mai mult succes; la fel si mucosii cu creasta si pantaloni mulati.

| P1nk1xD a răspuns:

Nu mi-au placuut I don't want to see. Nu a fost cine stie ce melodie! De exemplu melodia Spaniei a fost mult mai ritmatica si mai "jukausa" meritau mai mult sa castige ei.

Si Gemenii cu melodia Lips au fost amuzantii happy.

Dar fiecare cu opiniile lor! happy

Decii Nu au meritat! happy Dupa parerea mea! happy

Baftăă; xxx