| simoSTAR a întrebat:

Cine este fata care canta in videoclipul lui dan balan "chica bomb"?

8 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Mayra Munoz

| Malvina24 a răspuns:

Nu e numai o fata sunt 4! nu canta nici una(ca nu au foce) ele sunt doar ''figurante'' in acel videoclip! foarte frumoase! probabil sunt modele!

| DeNyyy a răspuns:

Sunt 4 fete :Mayra, Ashley, Jennyfer, Britan

| simoSTAR explică:

Pe mine ma intereseaza cine canta, nu cine apare in videoclip...

| simona_6231 a răspuns:

Fata din videoclip, care si canta piesa impreuna cu Dan Balan, este Mayra Munoz, conform ziarului Libertatea.

Daca despre aptitudinile ei muzicale n-am auzit nimic pana acum, titlul `Miss El Salvador Tourism Queen` o recomanda ca fiind o alegere buna pentru rolul fetei cu tricoul ud din clip.

| gloria a răspuns:

Dan Balan a spus ca nu canta nici una din cele din videoclipstraight faceca ar fi incercat dar nu aveau vocestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt sunt 4 fete :D Mayra, Ashley, Jennyfer, Britan
mie imi place de tipa aia bruneta in alb :x

aici le gasesti http://eroic-center.blogspot.com/2009/12/chica-boom-girls.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jennifer Humphrey