| diana_6858 a întrebat:

Cine imi da niste piese sataniste, cu injuraturi ceva de genul asta pe engleza?

11 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Nu vrei sa-ti cant eu o injuratura? Stau bine si cu engleza, sa stii!

ps: EnterSandman, de ce mi s-a parut ca-l ai pe Johnny Bravo in poza? straight face

| OneMoreChance a răspuns:

Vai de capu' tau, hai ma du-te, poate vrei sa spui muzica, nu zgomot

| Andreea_8014 a răspuns:

Piese satanisterolling on the floor) aoleuu.
vrei sa impresionezi pe cineva?batting eyelashes. asculta frate ce.ti place.nu asculta ceva doar ca sa impresionezi. fara sa simti nimic din muzica aia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există piese sataniste! Poate în cel mai rău caz Black Metal! Dar nici el nu este, dar poate faci vreo confuzie!

| TheDarkEmpire a răspuns:

@JelliLovesDigital112 Corect! Black Metal-ul nu e satanist, l-au facut sa para asa cei ce il canta.
Ateism = Satanism modern

| caposul a răspuns:

Bob marley o sa iti placa

| EVERYBODY a răspuns:

Ești proastă sau te faci? Află întâi ce înseamnă satanist, și apoi folosește cuvântul într-o propoziție.

| LastChance a răspuns:

Ba, tu ai o cocalara la avatar si vrei piese sataniste?(care de altfel, nu exista) hahahaha...ca de obicei.Iesi in mortii ma-tii!

| OneMoreChance a răspuns:

@LastChance, nu exista cocalare tongue, exista pytzhypoankhe rolling on the floor)

| Ioana666lore a răspuns:

Piese satanistelaughingMa faci sa rad...probanil ca te referi al black metal...sau death meatal.