| diana_6858 a întrebat:

Cine imi da niste piese sataniste, cu injuraturi ceva de genul asta pe engleza?

11 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Ba, tu ai o cocalara la avatar si vrei piese sataniste?(care de altfel, nu exista) hahahaha...ca de obicei.Iesi in mortii ma-tii!

| TheDarkEmpire a răspuns:

@JelliLovesDigital112 Corect! Black Metal-ul nu e satanist, l-au facut sa para asa cei ce il canta.
Ateism = Satanism modern

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_8014 a răspuns:

Piese satanisterolling on the floor) aoleuu.
vrei sa impresionezi pe cineva?batting eyelashes. asculta frate ce.ti place.nu asculta ceva doar ca sa impresionezi. fara sa simti nimic din muzica aia.

| OneMoreChance a răspuns:

Vai de capu' tau, hai ma du-te, poate vrei sa spui muzica, nu zgomot

| OneMoreChance a răspuns:

@LastChance, nu exista cocalare tongue, exista pytzhypoankhe rolling on the floor)

| giuly a răspuns:

Nu vrei sa-ti cant eu o injuratura? Stau bine si cu engleza, sa stii!

ps: EnterSandman, de ce mi s-a parut ca-l ai pe Johnny Bravo in poza? straight face

| EVERYBODY a răspuns:

Ești proastă sau te faci? Află întâi ce înseamnă satanist, și apoi folosește cuvântul într-o propoziție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există piese sataniste! Poate în cel mai rău caz Black Metal! Dar nici el nu este, dar poate faci vreo confuzie!

| Ioana666lore a răspuns:

Piese satanistelaughingMa faci sa rad...probanil ca te referi al black metal...sau death meatal.

| caposul a răspuns:

Bob marley o sa iti placa