| felye a întrebat:

Cine ma poate ajute si pe mine cu ceva!?!?
am un format proshow si in el este o melodie ...cum pot sa o scot sau cine stie cum se numeste... cine doreste sa ma ajute ma gaseste la id : fga_ubt.aici va voi trimite fisierul (FARA VIRUSI)

multumesc mult...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Da play la videoclip si apoi intra aici http://www.midomi.com/ da clik pe ''Click and sing or hum'' si apoi clik pe ''Allow'' si astepti cateva secunde (15 sec)pana iti cauta melodia si iti spune cine canta (autorul si numele melodiei)
Bafta!