| Gabitza03 a întrebat:

Cine stie cate fete erau in trupa ASIA si cum se numesc? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Casillas01 a răspuns:

Salut big grin

Pai dupa cate tin minte erau 4 : Alina Crișan, Sorana Mohamad, Ianna Novac și Anca Sârbu.

Sper ca te-am ajutat. big grin

14 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

A. S. I. A (scris cu inițiale) a fost o formație românească de muzică pop. În componența ei actuală intră Alina Diana Crișan, Sorana Darclee Mohamad, Ianna Rodica Novac și Anca Roxana Sârbu; numele formației constituie un acronim al prenumelor celor patru cântărețe.

* Anemona Niculescu
* Alexandra Potora
* Anca Neacșu
* Irina Nicolae

| Sunshinee a răspuns:

4 fete happy Anca, Sorana, Irina si Anemona. Asta la inceput. apoi Anemona a plecat si a venit Alina.

| Melody a răspuns:

Anca, Sorana, Irina si Anemona

| Mony a răspuns:

5 - Anka, Sorana, Irina, Anemona happy
= A. S. I. A
ioi ador melodiile lor:X

| An0nim_1112 a răspuns:

Anemona Niculescu

Alexandra Potora

Anca Neacșu

Irina Nicolae

| Flacarica a răspuns:

A. S. I. A (scris cu inițiale) a fost o formație românească de muzică pop. În componența ei actuală intră Alina Diana Crișan, Sorana Darclee Mohamad, Ianna Rodica Novac și Anca Roxana Sârbu; numele formației constituie un acronim al prenumelor celor patru cântărețe. Foste membre: Anemona Niculescu
Alexandra Potora
Anca Neacșu
Irina Nicolae

La inceput au fost: Anca, Sorana, Irina si Anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funda ai mai dat si u, fa?

| Casillas01 a răspuns:

Auzi bre, mr. anonim, ea are parerea ei si face ce vrea ea, daca ai ceva probleme suna la 901, si nu "fa" ca nu ati pascut boboci impreuna, clar?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 fete worriedorana
-Anca
-Irina
-Anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau 4 fete in trupa:anca, sorana, irina si anemona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 fete Anca Neasu, Sorana Dorclee Mohamad, Irina Nicolae, Diana Alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca, ancuta, sorana si irina. irina si ancuta sunt mai noi in trupa asia dar sorana si anca sunt de mult in trupa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 fete si se numesc:anca, sorina, irina si anemona... te ajuta?

| Rayyy a răspuns:

Ah, daca intrebi cate fete erau in trupa ASIA, clar nu ai trait in acele vremuri frumoase!