| Gabitza03 a întrebat:

Cine stie cate fete erau in trupa ASIA si cum se numesc? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Casillas01 a răspuns:

Salut big grin

Pai dupa cate tin minte erau 4 : Alina Crișan, Sorana Mohamad, Ianna Novac și Anca Sârbu.

Sper ca te-am ajutat. big grin

14 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

A. S. I. A (scris cu inițiale) a fost o formație românească de muzică pop. În componența ei actuală intră Alina Diana Crișan, Sorana Darclee Mohamad, Ianna Rodica Novac și Anca Roxana Sârbu; numele formației constituie un acronim al prenumelor celor patru cântărețe.

* Anemona Niculescu
* Alexandra Potora
* Anca Neacșu
* Irina Nicolae

| Rayyy a răspuns:

Ah, daca intrebi cate fete erau in trupa ASIA, clar nu ai trait in acele vremuri frumoase!

| Melody a răspuns:

Anca, Sorana, Irina si Anemona

| Mony a răspuns:

5 - Anka, Sorana, Irina, Anemona happy
= A. S. I. A
ioi ador melodiile lor:X

| Sunshinee a răspuns:

4 fete happy Anca, Sorana, Irina si Anemona. Asta la inceput. apoi Anemona a plecat si a venit Alina.

| An0nim_1112 a răspuns:

Anemona Niculescu

Alexandra Potora

Anca Neacșu

Irina Nicolae

| Casillas01 a răspuns:

Auzi bre, mr. anonim, ea are parerea ei si face ce vrea ea, daca ai ceva probleme suna la 901, si nu "fa" ca nu ati pascut boboci impreuna, clar?!

| Flacarica a răspuns:

A. S. I. A (scris cu inițiale) a fost o formație românească de muzică pop. În componența ei actuală intră Alina Diana Crișan, Sorana Darclee Mohamad, Ianna Rodica Novac și Anca Roxana Sârbu; numele formației constituie un acronim al prenumelor celor patru cântărețe. Foste membre: Anemona Niculescu
Alexandra Potora
Anca Neacșu
Irina Nicolae

La inceput au fost: Anca, Sorana, Irina si Anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funda ai mai dat si u, fa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 fete worriedorana
-Anca
-Irina
-Anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau 4 fete in trupa:anca, sorana, irina si anemona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 fete Anca Neasu, Sorana Dorclee Mohamad, Irina Nicolae, Diana Alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca, ancuta, sorana si irina. irina si ancuta sunt mai noi in trupa asia dar sorana si anca sunt de mult in trupa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 fete si se numesc:anca, sorina, irina si anemona... te ajuta?