| DenisIonut01 a întrebat:

Cine stie unde gasesc toata melodia de la serialul pariu cu viata? de ex generic de final http://www.youtube.com/watch?v=l24Hc56TI9Q are doar 1 min este de 3 min? sau nu?

2 răspunsuri:
| InnyLoveYou a răspuns:

Si mie imi place aceasta melodie; x am cautat peste tot pe youtube dar din pacate fara reusita. nu cred ca este postata vreo melodie de genul asta cu 3 minute sad

| Izzy45 a răspuns:

Din cate stiu melodia are doar un minut si nu este de 3 minute pentru ca e scurta melodia si nu am ce sa puna sa o faca de 3 minute.Probabil pentru ca este generic este asa de scurta.