| Mâcrofon a întrebat:

Cine vreti sa reprezinte Romania la Eurovision 2012?

35 răspunsuri:
| samitzy a răspuns:

Inna/Morandi/Dan Balan cu unul dintre acestia 3, si cu o melodie cat de cat buna, vom castiga locul 1 in primul rand din cauza melodiei, in al2-lea rand fanii vor vota in prostiehappy FANIID DIN ALTE TARI tongue.

| alexbitman a răspuns:

Nicidecum smecherasii romani care au ajuns prin diverse mijloace pe sticla si pe urma nu i-a mai dat nimeni la o parte.propunerile de mai jos sunt caracteristice spiritului de turma romanesc

| mihailod a răspuns:

Mi-a placut foarte mult prima melodie de cand Romania este la eurovision.V-ati dat seama de cine spun:celebrul Dan Bitman cu melodia "Dincolo de nori"terminand in finala cu 14 puncte pe locul 20 daca nu gresesc.Sunt sigur ca daca Dan Bitman Va incerca sa participe cu o melodie noua la selectia nationala va avea sanse si la eurovision.Sa vina cu o melodie romantica precum a avut anul acesta Azerbaijanul.

| assac a răspuns:

Deci o luam in primul rand dupa voce...Andra avand cea mai buna voce din Romania, dar nu prea le are cu melodiile dance. Efecte putem avea...nu conteaza bani artistului.Eu as zice Andra sau Paula si Ovi tongue

| T'inna_Sergiu_1994 a răspuns:

Dan Balan sau Mandinga