| Sophie_3843 a întrebat:

Cui ii place Hannah Montana?

80 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sunt fan nr1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gloriuta esti frumoasa mai frumoasa decat hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gloriuta, tutor copiilor le place hm. am o prietena de 19 ani care are toata camera numai cu ea hannah montana. deci raspunsul la intrebare este DA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador pe hannah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna imi place ffoarte mult Hannah Montana ma numesc lorensyo din petrosani si mi-as dori tare muulltt sa te antanescc pa pa y love you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! sunt andreea! mie chiar imi place hannah montana. are 16 ani. nu pot sa spun ca sunt un fan hannah montana. eu nici macar nu stiu la ce ora ncepe acest episod. (aici chiar mafac de ras )dar, Gloriuta, am o intrebare, totusi, la care te rog mult sa-mi raspunzi. de unde ti-ai luat poza cu Selena?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah e cea mai grozava si canta minunat
Bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt o mare fana hannah montana si alui miley cyrus pa
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi place hannah:bianca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place miley pentru ce e regina muzicii rock si imi place muzica ei mai ales miley cyrus-party in the usa este cea mai tare muzica si miley este cel mai tare om din lume si cea mai frumoasa printesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place miley pentru ca este reegin amuzicii rock si are multi caini foatre draguti si este cea mai frumoasa din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc foarte mukt as vrea sa o vad in really! Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O ador pe Hannah Montana este superbe.Si am vorbit cu ea pe mesenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place de hannah ci de miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi place hanna dar am messu ei si vb cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, imi place la nebunie! Hannah este idolul meu! Te iubesc hannah!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie foarte mult desi m-am intanlit la un concert cu ea imi place enorm am si toate revistele SO HANNAH MONTA o ador...MARIANA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place hannah montana da tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mieeeeee! imi place foarte foarte mult sunt fana NR 1{A LUI HANNAH MONTANA}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie! imiplace foarte foarte mult sunt fana nr 1 a lui hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sunt fana nr 1
pa pa
te iubesc hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! imie imi place foarte mult am vazut toate episoadele si astept noul sezon de de pe disey.pa pa va pup pe toti si o iubesc foarte mult pe hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place hannah montana. labalabalabalabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult hanah montana, cui nu-i place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie miar place monatana aia daca ar fi porno