| Sophie_3843 a întrebat:

Cui ii place Hannah Montana?

80 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie dar poate altora nu si nu ii oblig sa le placa de ea asa ca e alegerea lor. cuma a spus si gloria placerile si neplacerile mele nu sunt mai mari ca ale voastre asa ca e viata voastra faceti ce vreti cu ea.va pup pe toti.starstarstarstar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc anastasia si am 13 ani si sunt fanul nr 1 a hannah montana as vrea foarte mult sa o cunosc poate cu timpu a veni ori in calarasi (moldova)sau in Italia ca eu invat in italia...hannah montana pur si simplu e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e nu-mi place hannah montana imi place selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ascultati cui nu-i place hannah montana sa nu se uite si aceea sunt niste fraieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi! place hannah foarete mult!$$$!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai sooooper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ciuda celor barfelor ca Hana se dogreaza eu ascult muzica ei si daca as vedeao in realitate as lesina sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariei boiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan sunt fan sunt fan sunt fan sunt fan sunt fan love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

| KikiRiki98 a răspuns:

Bleah :-& o urasc adica imi plac cateva piese si cateva episoade dar se da prea mare.acum toata lumea e innebunita dupa hannah montanarolling eyesmai terminati cu ea

| Sophie_3843 explică:

De ce sunteti asa de rai? In plus eu am intrebat cui ii place Hnnah Montana nu cui NU-I place! Si daca am pus aceasta intrebare nu inseamna ca mie personal imi place! Nu va suparati... dar...

| Sophie_3843 explică:

Asa cum a zis si kandyland.Toti avem gusturi diferite. Daca nu va place nu va obliga nimeni sa va uitati.Nu va suparati! Mai vb! Pa!

| onny_3288 a răspuns:

Mie imi place decat videoclipul fly on the wall al ei in rest...

| kasandra a răspuns:

Da mie una foarte mult tie stii pote nu te-ai uitat la filmul ei da sa stii ca e superrr tarrre

| elena_3176 a răspuns:

Ieu am si vasuto, stu si cati ani are am si numarul ei. Inregistrezi niste cantece cu ea. Apropo eu ma chiem Miruna.

| SpEdzz a răspuns:

Ziceti ca va palce miley cirus si ca ati vrea sa vina in Romania sa aveti nr ei si chestii din astea.Are macar cineva de aici idee ca nu vorbeste romana... Daca v-ati intalni fata in fata cu ea si i-ati zice ceva de genu buna sau salut ar crede ca sunteti nebuni sau ceva de genu.Nu ma intelegeti gresit da exagerati cu nr de telefon sia lte alea. daca vreti are un cont pe twitter sau asa se zice. vorbiti cu ea acolo daca stiti engleza...

| 139400 a răspuns:

Are fata cam suie da e tare