| cosminache a întrebat:

Cum credeti ca era astazi Metallica daca mai era Dave Mustaine in trupa? Si cum credeti ca ar fi decurs "treaba"? De exemplu vocea.

3 răspunsuri:
| Mayhem_8215 a răspuns:

E foarte simplu. Probabil nu mai exista Megadeth, adica pierdeam o formatie extraodinara si niste albume geniale, iar Metallica ar fi contiunuat pe o directie mai agresiva, poate nu mai ascultam acum Master of puppets sau Nothing else matters, deci mai bine asa. Stii, unde-s prea multe talente... iese uratlaughing.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cat de corect Mayhem da imagineazati cu dave in echipa ca ar fi o combinatzie intre megadeth si Metallica, va dati seama ce albune si cantece geniale ar fi scos. Totushi sunt in mare parte de acord cu mayhem.Ar fi fost pacat ca Master of Puppets Nothing else matters the unforgiven(1 2 si 3) si asa mai departe sa lipseasca din repertoriul lor(ptrk ar fi lipsit cu Dave in trupa)

| Mayhem_8215 a răspuns:

Asta in primul rand, dar gandeste-te ce am fi pierdut de la Megadeth laughing. Viata fara Hangar 18 n-are rostlaughing.