| Cathy_1290 a întrebat:

Cum pot sa ii trimit un m-ail Selenei Gomez? Daca stiti m-ailul ei raspunde-ti va rog!

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Vrei sa ii trimiti un "m-ail" selenei gomez?laughing ( a vrei dar nu stii) ce tare

daca nu sunt prea curioasa ce vrei sa ii spui si in ce limba?laughinglaughing

of copii astia, nu mai apuc eu pensia cu generatia asta oh go on

| dutadaniel a răspuns:

Nu ii poti trimite mail Selenei Gomez deoarece nu are asa ceva. O poti contacta doar pe twitter, dar iti trebuie un cont. Dar si asa putine sanse sa iti citeasca mesajul la cate mii de mesaje primeste zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selenagomez. fan