| FANSELENA a întrebat:

Stiti cumva care este adresa de mess a selenei gomez?

Răspuns Câştigător
| Mony a răspuns:

Thenewselgomez@yahoo.com pe mine m-a lasat sa-l bag in lista
sau
selena_marie_gomez2232@yahoo.com

16 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Selena_gomez@yahoo.com

laughing laughing

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu mai puneti intrebari din astea, nu are cum sa aiba cineva id vedetelor.

| PeAcE a răspuns:

Nu cred ca cineva(mai ales din Romania) ar putea avea id-ul Selenei Gomez, eventual ar unor fani care se dau drept Selena dar nu al ei!

Scuze!happy

| Mony a răspuns:

Ma rog am incercat si eulaughinglaughinglaughinglaughing
soarta si destinullaughinglaughinglaughing

| RealLife a răspuns:

Selena_gomez_e.o.crv@yahoo.com

| Fillaide a răspuns:

Crezi ca Selena Gomez si-ar face id-ul public? Crezi ca are ea timp sa stea de povesti cu toti fanii 10-14 ani laughing?
Nu cred ca are cineva de pe TPU id-ul ei.
Posibil sa-ti dea cineva cite un id, dar evident care se va dovedi a fi FALS!

| Rue a răspuns:

Daca are asa ceva sper ca iti dai si tu seama ca doar prietenii i-o stiu straight face. Plus ca, ai impresia ca are ea timp sa stea pe mess? Vedetele astea, n-au chef de mess, se gandesc la altceva si poate sunt si ocupate. Plus ca, eu una stau pe mess din plictiseala si pe net la fel :/. Si Selena sigur nu se plictiseste asa si nu si-ar da id-ul tuturor fanilor obsedati de ea, fiindca imagineaza-ti cum e sa primesti o gramada de mesaje cand intrii pe mess straight face. Probabil o sa primesc stupid sau nefolositor ca voturi, dar whatever, asta-i adevarul rolling eyes.

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Selena gomez nu foloseste yahoo ea foloseste msn.Si vedetele nu isi adresele publice.

| yodeiutza96 a răspuns:

Ma nu sa inventat inca cel putin, un IM care sa faca fata atator fani laughing)

| KillAWolf a răspuns:

Hai ca gluma asta chiar a fost bunalaughing Vedetele nu isi fac publice id-urile de mess, poate nici nu arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa il am. dar din pacate id-urile astea facute de copiii- fani ai selenei te duc in eroare. eventual afla id-ul lui demi lovato ca ea sigur il are pe al selenei, doar sunt cele mai bune prietene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gomesellina@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ana-Maria94 sa stii ca poti avea id-ul unei vedete ca eu il am pe a lui Miley Cyrus ca am vb cu ea la microfon da am putut vb cu ea pentru ca era si translatoru ei acolo si apropo Miley mo intrebat daca am microfon

| ExpertRO a răspuns:

Am vorbi9t cu Selenqa Goemz si mi-a scris :

I looked everywhere on the sites and my fans will see id. Many people are like acetate IDs thenewselenagomez selly28'' and others'' and I thought to send them for me that those kinds of IDs are called lies created by humans.

Isd-ul ei este : selenamariegomez_av@yahoo.com

| JustLoveJBForever a răspuns:

Realele vedete folosesc yahoo msn, nu messenger... iar daca vrei sa vb cu ea, exista si Twitterstraight face.

| miricx a răspuns:

Doamne ce copii cocliti...chiar credeti ca are timp sa stea pe mess? sau l-ar da la toti cocliti? ce copii...