| xmellox a întrebat:

Cum reusesc sa fac vocea ca Angelei Gossow? :)) Daca nu stiti despre ce e vorba uitati-va aici : http://www.youtube.com/watch?v=fIPY9znkCQM. :)

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Vai mie, zici ca e posedata.
Pai, cum sa faci. Te asiguri ca nu-i nimeni prin preajma si urli pana iti iese happy

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Invata engleza iti spune chiar acolo la linkul care l-ai lasat urolling on the floor

| xmellox explică:

DaRlInGiLuSiOnS.
Ori te-ai uitat fara sonor, ori nu stii tu engleza. Omul ala vorbeste in alta limba straight face

| moodyblues a răspuns:

De ce nu vrei sa ti-o faci ca a lui Chuck Schuldiner(death)Pest(gorgoroth)Shaftiel(absu)etc? si iti alegi o mandra cu fata de cal?:))in fine ca o femeie sa cante ca tipa de la arch enemy trebuie sa ia lectii(cum de altfel o face si ea)
http://www.youtube.com/watch?v=ZDLMB2sLnhQ&feature=related
iar ca un barbat sa cante ca ea nici macar nu trebuie sa se straduiasca mult la grohaiala ca e simplu

| dhraqull a răspuns:

Eu zic sa nu incerci, pentru ca o sa-ti strici vocea si n-ai sa mai canti normal. Ea nu mai poate.Ai ascultat vreo piesa de la Arch Enemy in care sa cante aia cu voce normala? nu.