| Vladdy112 a întrebat:

Cum se numeste si cine canta melodia,, Numb " a formatiei Linkin Park?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste decode si o canta Paramore laughing

5 răspunsuri:
| Smileofthedead a răspuns:

Chester Benningtonhttps://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=chester+bennington&stick=H4sIAAAAAAAAAGOovnz8BQMDgzYHsxCHfq6-gUlhbpESJ4hlaBhfXq4l5FtanJnsXpRfWhCS75uam5RaxGcWbiE248m-1XNFJoV23l93KH2TIwCRTpbXSAAAAA

| Vladdy112 explică (pentru anonim_4396):

Buna asta rolling on the floor
PS. Sunt fan Paramore big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladdy112):

Si eu big grin Cu toate ca trupa este destul de comerciala, merge. Daca asculti Paramore inseamna ca si Evanescene iti place, asa o fi?

| Vladdy112 explică (pentru anonim_4396):

Nu uita de Halestorm big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladdy112):

Mai ales :X