| Ovidiu a întrebat:

Dati si mie un link catre negativul acestei melodii: Elli Kokkinou-Den ginete( http://www.youtube.com/watch?v=xSlhftbktWc&feature=relat ed ).

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce intelegi prin "negativ"-ul piesei?
Negativul unei piese muzicale este cea cu care se lucreaza in studioul de inregistrare si NICIODATA nu se expune pe Internet!
In schimb, daca ca "negativ" numesti melodia insasi, gasesti pe net o serie de programe cu care poti extrage sunetul, melodia insasi, chiar sub format.mp3! Cauta cu Google, gasesti gramada.