| MeDeEa14DeEa a întrebat:

De cateva zile caut o melodie.
Prima data am auzit-o la un coleg de-al meu, apoi am vazut videoclipul la TV. Nu mai tin minte cum se numea, dar imi aduc aminte ca in videoclip erau o multime de boxe... dupa care in jurul unei mingi de energie parca era aceeasi persoana dar in mai multe exemplare sa spunem asa.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Bєíbч a răspuns:

Melodia se numeste "Earthquake" si e cantata de Labyrinth intr-un featuring cu Tinie Tempah :D

Earthquake - Labyrinth feat Tinie Tempah

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch? v=MutXTOQxG1Y

Fundita?:D