| ArtAtac a întrebat:

De cateva zile nu imi mai merg castile de la calculatop si nici boxele calculatorul este windows xp.Va rog sa ma ajutati cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| xXGaBiXx a răspuns:

Du-te jos in coltul din dreapta ecranului si vezi daca ai "o boxa" gri... Adica sunetul. Daca nu inseamna ca nu ai driverele instalate... Descarca Realteck (driver).

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LalaZu11 a răspuns:

Despre casti, poate s-au stricat... sad
Iar despre boxe, poate a intrat praful in ele si nu mai merg, asa ca trebuie sa iti cumperi unele noi. Fundita? Ar fi prima mea fundita...

| ArtAtac explică (pentru xXGaBiXx):

Multumesc pentru raspuns!