| *.*.*.Punky love .*.*.* a întrebat:

De unde pot descarca videoclipurile unor melodii? puteti sa-mi da-ti un link Va rog!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@VeVe, ma bucur, ca am putut sa-ti fiu de folos.winking Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| anonul a răspuns:

De pe youtube descarci de la http://www.downloadyoutubevideos.com/ nu uita sa d-ai run cand iti va cere :)

| Mr.Sex a răspuns:

De pe youtube descarci de pe www.keepvid.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu. Adaugi cuvantul "KICK" in linkul de youtube si apoi alegi formatul. FLV.

| catalin1948 a răspuns:

Youtube. este cel mai simplu, Daca vrei baga id-ul meu de mess in lisa ca sa iti dau programul cu care poti descarca. Janteacatalin

| mihaela_4091 a răspuns:

Eu descarc de pe youtube cu programul FreeYouTube Download