| anonim_4396 a întrebat:

Eminem / snoop dog/ 50cent?big grin
Argumenteaza alegereabatting eyelashes

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eminem pentru ca in spatele lui sta o poveste de viata extraordinara. El a trait mereu o lupta nu doar cu cei din jur, dar si cu el insusi. Merita sa va interesati de viata lui desi muzica spune totul. Multe frustrari, multe regrete, multe contraziceri.

| Bacemi a răspuns:

Postez cateva melodii ale lui Eminem :

Eminem - The Real Slim Shady : http://www.youtube.com/watch?v=GX-PA_0C5go&feature=related

Eminem - We Made You : http://www.youtube.com/watch?v=qlM4k_jIDpU&feature=fvw

Eminem - My Name Is : http://www.youtube.com/watch?v=CmdRauWVbwg

Eminem - Cleaning Out My Closet : http://www.youtube.com/watch?v=egaLLElOQks

Cred ca e de ajuns. Ascultati aceste melodii si apoi comparati cu melodiile celorlati. Incomparabil.

| inna a răspuns:

Eminem... e un geniu love struck.

Il ador in 8 mile love struck

| Razvan a răspuns:

Em e regele indiferent ce ar zice altii. E un geniu.Ma bucur ca e revenit cu "Relepse". Am asteptat albumul cu sufletul la gura si nu sunt dezamagita deloc.Mai ales "Beautiful"... m-a lasat fara cuvinte.Isi spune povestea astfel incat sa te regasesti cate putin si tu. Ceea ce e briliant

| hândel a răspuns:

Nici unul. Imi plac unele negative a lui Eminem (Stan, Beautiful) insa ma enerveaza vocea lui, precum si a celorlalti 2.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Eminem! stiu aproape toate melodiile! mereu mi-a placut mereu a transmis ceva...Snoop e tare omu`laughingdrop it like it's hot baby- atitudine`... 50 cent nu preabig grin.

lolita
| lolita a răspuns:

Eminem este prima mea iubire, in acest moment nu pot face o alegere.

| 31957319 a răspuns:

Snoop :
Next episode
Still dre...
Originalitatea, si felul, de a privi totul in scarba, ma uimeste.
Eminem :
8 miles ( lose yourself)
Stan
The real slim shady
Toy soldiers
Till i colapse
Si ar mai fi multe altele.
50 :
In the club
21 questions
Candy shop
GET UP!
Many man
Ayo technology
Si ar mai fi multe...
Daca as fi sa aleg, nu am cum.
Ce as face? AS FACE DIN 3 UNUL SINGURwinking

| Mamamare a răspuns:

Toti.`happy. Si nimic mai multlaughing de comentatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2Pac a fost un om, care chiar a cantat muzica rap, nu a repetata niste versuri.
Imi cer scuze ca nu se afla in topul tau. Pe langa 2Pac vine si Eminem prin faptul ca a inceput chiar de jos si versurile lui chiar iti transmit ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Tudor
Da stiu dar am preferat sa ii pun pe cei in viatasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eminem

| andreit a răspuns:

Snoop doggy dog