| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber a murit? Am auzit ca pe 8 martie, avionul in care era s-a prabusit si el a murit pe loc. Este adevarat?

309 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce bucurie, ne iubeste dumnezeu
sper sa fie adevarat love struck

| B3cKham a răspuns:

Zvonul asta a aparut de fapt in august 2009! Nu este mort traieste bine mersi

| T!mea a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit prostia asta. Nu a murit

| deffect a răspuns:

Urraaa :X insfarsit love struck
ne iubeste si pe noi cineva love struck

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu, nu a murit.

| Black_Cherry a răspuns:

Ar fi prea frumos :X da doamne

| tim a răspuns:

A da ca si m. jackson. poate mai incolo si justin, dar inca nu.

| sonianovacov a răspuns:

Nu a murit (stiu 100 la 100)

| YoAnNa a răspuns:

Nu stiu ce va place asa de mult justin bieber asta!

| мαria a răspuns:

Nu a murit. nu va mai bucurati atat. o sa traiasca muuuuuuult.
acum muriti voi de ciuda devil
Justin Bieber the best love struck

| KristinnaKr a răspuns:

Nu stiu daca a murit dar...ma streseaza toata lumea care pur si simplu este moarta dupa el da domne este o oarecare vedeta...si bine arata bine [pentru unii] nu pentru mine!

| Bishop a răspuns:

Cum sa moara ma. Daca era asa, numai asa, numai asta se dadea la stiri de azi noapte. Si pe deasupra nu s-a anuntat nici un accident aerian in ultimele 24 de ore.

| Bishop a răspuns:

Cum sa moara ma. Daca era asa, numai asta se dadea la stiri de azi noapte. Si pe deasupra nu s-a anuntat nici un accident aerian in ultimele 24 de ore.

| YLLL a răspuns:

Nu a muritt băăă!
eşti aşa credul/ă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca justin a murit nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fff frumos si are stil in el de aia ne place el nah
si nu a murit nah ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e adevarat.astea sunt numai cacaturi. love you justin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber chiar super...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teapa fraierilor! NU A MURIT! Muritsii voi de ciudaa ca nu snteti ca el! Daca nu va place de el ce nainba tot comentati! Stati draq pe curu vostruu si cioku` mik don't tell anyone Ce te crezi mai important daca dai un coment cum ca ce bucurie chatterbox Ne iubeste dumnezeu, etc. Da ce *** va deranjeaza el laughingrolling on the floor? Deci serios cu ce va deranjeaza asa de mult oh go on?
Akma dats`i comenturi dinalea numa sa va alfatsii si voi in rahanth oh go on
l-)
Siii stay flex` ca nu o murit love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeez...people are weird

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit ceea ce e foarte bine. imi place foarte mult cum canta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Nu este adevarat. Il ador. Are o voce superba. Ce sa mai zic de par, ochi si stilul lui vestimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne fereste. Nu este adevarat. Il ador. Are o voce superba.Ce sa mai zic de par,ochi si stilul lui vestimentar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Binenteles ca nu! Helo!

| Teooo a răspuns:

Nu este adevarat. Zvonul asta a aparut in august 2009. In 6 martie a aparut zvonul ca a murit intr-un accident care cu siguranta nu este adevarat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

AM ID LUI ma gasiti pe amyra_4you ok? am id lui de la impresarul lui pnt ca mama a fost prietena buna cu el daca il vreti buzz me!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normak ca nu a murit am vb eu cu el pe twwiter sh pe facebook ce aveti?:O.Doamne fereste! Nu e destul ca s-a dus M. J sa se duca sh J. B? si mai bine fanele/fanii sa cautati biletele aurii pentru vacanta in BAHAMA CU JUSTINNN...na sh voi astia muriti de ciua ca e viutongue!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati-ma ca am dat id meu nu mai am id lui justin bieber...adica il am dar va rog nu imi mai luati id ...PAstraight face)happy