| Jessica1213 a întrebat:

Este adevarat ca JustinBieber este gay?

Răspuns Câştigător
| Andrux a răspuns:

Nu-i adevarat.

11 răspunsuri:
| eu_4591 a răspuns:

Daaaaaaa

| marixoxo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zk7KOCRYR28... sper sa te informeze acest video despre cine e jastin bieber;)

| itscloudyoutside a răspuns:

Aha. happy
Sunt sora lui. Iti spun eu ca e.winking

| TeoPT a răspuns:

Normal. Mai intrebi?laughing

Sincer acum, nu stiu daca e, si nici nu ne intereaza. Cel putin, pe mine nu! straight face

| Psihiatra a răspuns:

Banuiesc ca da; tot ce e posibil Eu una zic ca are fata de gay

| 인스피릿 a răspuns:

Nu e gay, e fata o, o Iti dai cu usurinta seama dupa voce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este gay dar uite ce am gasit :((

http://www.youtube.com/watch?v=Rc3jMoFJrBQ

| LoveYouR a răspuns:

Mai, Justin Bieber nu este gay, daca ar fi fost gay nu ar mai fi avut iubitatongueSi in plus nu mi se pare ca e genu d tip car ar fi gay...presa zice ca el este gay doar ca este prea cuminte si ca mama lui nu il lasa prea des in cluburi. Dar nu este adevarat ca este gay! Stai linistita! Dami Funda!/

| Gabriela009 a răspuns:

Faza ii ca asa spun baieti de ciuda ca fetele sunt topite dupa el si na ....roade ciuda in ei

| viki16 a răspuns:

Logic Daca Era Gay Mai Era Cu Selena Gomez Nu E GAY Lumea E Rea Si Invidioasa Pentru Ca A Putut Sa Ajunga La Un Nivel Atat De Sus

| Mary012 a răspuns:

Justien Bieber o ia la caca! happy