| Beibii a întrebat:

FUNDITA. o lista cu majoritatea cantaretilor spanioli de muzica usoara. love struck!

Răspuns Câştigător
| gabrielgypps a răspuns:

Cantareti spanioli sau cantareti in spaniola?
david bisbal, el canto del loco, langui, chenoa, carlos sainz, enrique iglesias... de fapt ia stai sa-ti dau un link cu cei mai buni, vechii si actuali.http://www.lalistawip.com/......?/top-100/

2 răspunsuri:
| Ella_4491 a răspuns:

La ce foloseste fundita?

| marshall_5379 a răspuns:

David Bisbal, Wisin y Yandel, Taxi, Daddy Yankee, Carlos Baute, Marta Sanchez, Don Omar, Aline Barros, Enrique Iglesias, Rosalía, Camarón de la Isla, Joaquín Sabina, Alejandro Sanz etc.