| anonim_4396 a întrebat:

H3y 5@1 7pu d@ v00 v@ plsh3 puy@?

dati-mi/

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cum să-ți dau funda la propria ta întrebare!
Îmi spui ce dialectă ai folosit? Mulțumesc!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Jelli, am stat peste 5 minute, incercand sa descifrez ce-ai scris, si daca am inteles bine, intrebi daca imi place Puya. Neah, nu-mi place. Ascult rock in majoritatea timpului.

| AnaisC a răspuns:

Nu,draga,eu il perfer pe "conecter".
winking

| giuly a răspuns:

Miemi place Bon Giovi
funditzZzAaaah? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic.

| giuly a răspuns:

Aham...

| LotusRadioactiv a răspuns:

Buey a$ta folosheshthe lyniutz@ @y@ p3 ultymhul r@nd nu-i d'a no@sthr@ ishy bat3 jeok dhe noy nu vedetzy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@floare0albastra, m-a corectat roboțelul că eu nu pusesem cratima.
@giuly...da` ce numa` tu ai voie să faci din astea?

| Digital112 a răspuns:

Sa ies din puscarie, daca inteleg ceva straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Legiuitoarea: dialectul pițiponcăresc. Voiam să văd reacțiile celor din jur și m-am luat cu cineva la întrecere. Știu că site-ul nu e pentru așa ceva, dar uneori nu strică o distracție din asta.