| Sunflower1503 a întrebat:

Hei, îmi spuneți niste melodii faine in romana sau engleză sau orice limbă de fapt. Sa fie pe o tonalitate medie, nici prea joase și nici prea înalte. Nu melodii gen ce cântă Irina Rimes sau toate pițigăiatele astea. Scuze pentru cei cărora le place, fiecare e cu gusturile lui și are dreptul sa ii placa orice. Sa fie gen cum canta Nicoleta Nucă, dar ea le are prea sus. Sa fie și rock, dar totuși nu foarte agresiv. Pot sa fie și gen, melodia de la Titanic. Sa fie și country dacă știți.
Mersi, eu chiar nu am nicio idee cum să găsesc melodii de genul, adică caut da nu găsesc melodii pe placul meu și de aceea tot întreb. Îmi place gen ce are Martin Garix dar sunt prea înalte.

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pot sa Iti dau cateva melodii rap, Daca vrei

| Sunflower1503 explică (pentru RAY):

Mersi, câteva chiar sunt faine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează Spotify. Poți sa iti alegi ce gen de muzică vrei sa asculti.

| CristinaElena12 a răspuns:

Goodbye To Gravity - The Evil That Men Do (Iron Maiden Cover)
Goodbye To Gravity - Rise From The Fallen
Goodbye To Gravity - Unusual Suspects
Goodbye To Gravity - Shadow Puppets
Goodbye To Gravity - The Day We Die
Goodbye To Gravity - Heed The Call
Goodbye To Gravity - Back To Life
Goodbye To Gravity - Waking Up
Goodbye To Gravity - The Cage

Skillet - Falling Inside The Black
Skillet - Watching For Comets
Skillet - Whispers In The Dark
Skillet - Back From The Dead
Skillet - It's Not Me It's You
Skillet - Better Than Drugs
Skillet - Awake And Alive
Skillet - Never Surrender
Skillet - The Resistance
Skillet - The Last Night
Skillet - Not Gonna Die
Skillet - Feel Invincible
Skillet - I Want To Live
Skillet - Comatose
Skillet - Rebirthing
Skillet - Sick Of It
Skillet - Monster
Skillet - Brave
Skillet - Lions
Skillet - Stars
Skillet - Hero
Skillet - Rise

Breaking Benjamin - Dance With The Devil
Breaking Benjamin - Blow Me Away

Simple Plan - Me Against The World

Bucovina - Asteapta-ma Dincolo De Moarte

| Sunflower1503 explică (pentru CristinaElena12):

Văd că îți place mult rockul! Și mie îmi place Skillet, dar doar sa ascult! Asculta Lordi Hard rock! happy

| syd a răspuns:

­­­astia-s misto https://www.youtube.com/watch?v=5OXBCfEEtNA
si tipul are voce de care vrei tu, pe tonalitate medie – adica e bariton