| AdoniaXT17 a întrebat:

Hei prieteni, știți cumva un site unde as putea sa găsesc o melodie după versuri?

5 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Bună. Cea mai buna alegere este sa cauți tu versurile pe google și sa ți dea melodia.
În general mi le găsește pe site ul acesta https://m.versuri.ro.
De asemenea, dacă ești afara și auzi o melodie și nu știi cum se numește poți sa ți iei Shazam pe telefon.

| AdoniaXT17 explică (pentru hellen18):

Știu doar 6 versuri din ea.

| Andreeush a răspuns:

Scrie versurile pe google, așa ai șanse mari să găsești melodia respectivă.

| hellen18 a răspuns (pentru AdoniaXT17):

Cauta le pe google

| AdoniaXT17 explică (pentru hellen18):

Autorul piesei e mai anonim, nu prea cred ca o sa găsesc asa.