| dalii389 a întrebat:

Hei, puteti sa imi ziceti niste melodii dragute inventate de voi, care sa fie rimate^_^?

fundita:3
Mersi:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu compun melodii de cand ma stiu. Daca doresti sa iti las cateva, da mesaj la acest raspuns. O zi buna iti doresc.

3 răspunsuri:
| dalii389 explică (pentru anonim_4396):

Da vreau, mersi:**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dalii389):

Vrei si fundalurile de melodii pe care le-am facut? Fundalurile sunt de la alte melodii. Daca da, spune ce gen de muzica : RAP, Indiana, etc. Si ce fel : de Dragoste, de tristete, etc.

| dalii389 explică (pentru anonim_4396):

Pai, Rap si de orice fel happy (scuze ca am raspuns atat de tarziu laughing) )