| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU, ajutati-ma sa`mi readuc aminte de melodia de la minutul 02:57.

http://www.youtube.com/watch?v=eJv4lVSsKnk

O stiu sigur... adica ii stiu instrumentalul, dar am uitat cum se numea si cine o canta T^T.

Fundita.

Răspuns Câştigător
| justme9 a răspuns:

Nimeni altcineva decat Linkin Park-in the end este una din melodiile mele preferate

2 răspunsuri:
| ilincaa a răspuns:

Hei! Daca ai iphone sau Android, poti gasi melodia cu aplicatiile Shazam sau soundhound, momentan n-am bateria ti-as fi gasit eu melodia de pe telefonul meu.
Uite cand il incarc iti spun!