| chineze13 a întrebat:

Hello,am o intrebare,a aparut acum o reclama,cred ca la bere,cu un tip ce face smecherii pe un vapor,la o petrecere si mai apoi sare de pe vapor si cand toata lumea vrea sa vada ce se intampla, vad o pluta cu o duzina de tipi imbracati la fel.nu gasesc nicaieri reclama respectiva si as vrea sa stiu cum se numeste melodia de pe fundal.dar nu gasesc nici macar reclama..help

Răspuns Câştigător
| BaLOLtelli a răspuns:

E cumva "16 Toneladas-Noriel Vilela"? Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| chineze13 explică (pentru BaLOLtelli):

Da.multumesc mult:*