| LoveMusic a întrebat:

Help! Am văzut ieri seară "Dansez pentru tine". Mă bucur că au rămas Iuliana Luciu şi Grigore Moldovan în concurs, dar de asemenea, sunt tristă că au intrat la duel Diana Dumitrescu şi Adrian Stan cu Cătălin Botezatu şi Liuba Savitchi, deoarece sunt 2 echipe foarte bune. Dar nu aceasta era întrebarea mea.Nu ştiţi cum se numeşte sau de unde pot downloada piesa de la passo doble pe care au dansat Andreea Spătaru şi Antonio Martins Dos Santos? Era ceva de genul "It's the final camp down". Dar piesa de la primul dans al Dianei Dumitrescu şi Adrian Stan? Era ceva cu "crash, crash" sau "crush, crush" laughing şi cu nişte mop-uri de şters pe jos (cam aşa era coregrafia). Sau piesa pe care au dansat seara trecută Magda Ciorbea şi Cătălin Moroşanu tot la passo doble. Îmi plac mult şi chiar le-am căutat de multe ori pe internet însă nu am găsit nimic. A fost fără rezultat. V-aş mulţumi mult dacă m-aţi ajuta şi dau fundiţă. Thanks!

6 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Îţi mulţumesc!

| LoveMusic explică:

Aştept răspunsuri! Vă rog, dacă ştiţi, nu ezitaţi să răspundeţi.Mulţumesc anticipat!

| LoveMusic explică:

Piesa pe care au dansat seara trecută Magda Ciorbea şi Cătălin Moroşanu tot la passo doble nu mi-o dă nimeni? Vă rog! Dau fundiţă pentru melodia aceea dacă e exact ca aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa pe care a dansat Morosanu si Magda se numeste Conquest http://www.youtube.com/watch?v=0L7FuA8Rry8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii la Google Dansez Pentru Tine.Si ar trebui sa dai pe Catalin Morosanu si Magda Ceorbea.Si jos vei avea mii de filmulete cu ei.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XACAaaaaaaaaaaaaaaa