| LoveMusic a întrebat:

Cu cine ţineţi la duelul de săptămâna viitoare de la "Dansez pentru tine"? Cătălin Botezatu şi Liuba Savitchi sau Diana Dumitrescu şi Adrian Stan? Eu nu pot să aleg, îmi plac mult amândouă echipele :X dar una v-a părăsi concursul săptămâna viitoare.Bote sau Didi?

13 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Boteeelove struck

| LoveMusic explică:

Eu tin cu amandoi :X

| blue95 a răspuns:

Eu tin cu Diana si Ady love struck

| angel13 a răspuns:

Eu tin cu diana pentru ca: botezatu are prea multe fite iar partenera lui nu trebuia sa ajunga in acest concurs pentru ca e dansatoare profesionista si fata de altii care nu au facut niciodata dans... oricum nu prea ma intereseaza cine trece de acest duel ca mie nu imi place prea mult nici de diana happy

| KillAWolf a răspuns:

Si eu tot cu Botezatu.In ciuda varstei sale, tot danseasa bine.big grin

| Miss Sintetic a răspuns:

Botezatu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu Botezatulove struckSper ca va castiga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu Diana pentru ca partenera lui Catalin e o fitoasa cu gura mare si nu o suport deloc. Dupa parerea mea nu are ce cauta in concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu Bote.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana si adi

| blueeyedgirl a răspuns:

Diana si adi

| russiangirl_2817 a răspuns:

Grea alegere, echipele astea sunt favoritele mele, dar cred ca voi tine cu Bote...inca nu stiu...

| alexutza_9130 a răspuns:

Amandoua