| andrei98_1176 a întrebat:

HEY
Am o intrebare e foarte urgent cine poate sa-mi spuna cand va avea loc urmatoru concert Miley Syres / Hanna Monta in orce loc de pe glob si as mai dori un site unde sa pot gasi informati despre ea va rog cta mai repede cu putinta sa imi raspundeti

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Stiu ca Miley nu va face concerte ceva timp dar pe 19 noiembrie va vizita madrid;)

http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus

http://eventful.com/performers/miley-cyrus-/P0-001-000077468-1

ultimul sit te va ajuta;)

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Eu care urasc atat de mult aceste celebritati pentru care cei ca voi sunteti fani doar pentru ca le vedeti pe un post de desene animate, totusi stiu cum sa scriu numele uneia, sau a tuturor, si cel real si numele personajului care il joaca... nu te chinui sa afli informatiile astea, n-o sa-ti foloseasca la nimic, mai bine cauta informatii despre orice altceva care priveste viata ta pe viitor; de exemplu ce liceu sau facultate o sa urmezi... Hannah Montana, nu-ti aduce decat un alt mod prost de ati ocupa timpul si a te distra. am auzit ca au aparut jocuri pentru PSP cu asa ceva; ce prostie! Dar asta cer copiii asta li se da.

| BlueBird a răspuns:

Cyrus se scrie, nu,, syres " si hanna monta laughing se scrie,, hannah montana "