| TeiiaStypayhorlikson a întrebat:

unde pot gasi articole cu LaLaBand ( ex. bratari, insigne, huse telefon, tricouri etc ) in afara de atunci cand merg la concert? As dori sa fie si de incredere.

Va rog sa-mi raspundeti urgent ca saptamana viitoare voi merge pe platouri la Buftea si nu am nici un articol cu LaLaBand in afara de 3 insigne sad

Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Madallina3 a răspuns:

Ei au lansat un site pe internet cu toate produsele lor.Incearca sa te uiti la ele. Fundita?

P.S. Sper ca te-ai distrat la Buftea!big grin

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru Madallina3):

Mersi. Da m-am distrat la Buftea. Dar te rog... imi spui si mie cum se numeste big grin site-ul?

| Madallina3 a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Lala Band Store

| TeiiaStypayhorlikson explică (pentru Madallina3):

Multumesc frumos! :X :* happy

| Madallina3 a răspuns (pentru TeiiaStypayhorlikson):

Cuplacere;*